Hotel dla aktywnych i spragnionych relaksu

FINE DINING EXPERIENCE

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś spędzić aktywny czas z całą rodziną? Miejsca, w którym każdy będzie mógł zająć się tym, co naprawdę lubi? Miejsca, w którym Twoje myśli z łatwością odpłyną daleko od codziennych spraw?

W takim razie idealnie trafiłeś. Nasz hotel zaprojektowaliśmy tak, abyś w atmosferze kojącego relaksu, mógł poznać luksus upragnionego komfortu. Energia tego miejsca uruchamia pozytywne wibracje w każdym z gości. Warto więc pobyć u nas chwilę dłużej, aby porządnie naładować akumulatory!

Gdzie się znajdujemy?

Hotel znajduje się w odległości około 2 km na północ od Krakowa w malowniczym Giebułtowie. Dzieli nas zaledwie 12 minut drogi od Ojcowskiego Parku Narodowego i 15 minut od krakowskiego Rynku Głównego. Otoczenie hotelu pozwala na aktywny wypoczynek w przyjemnej ciszy i mimo że wciąż blisko miasta, to daleko od jego zgiełku.

Dla aktywnych, rodzinnych i… romantycznych

Skryty w zielonym zakątku, klimatyczny i przyjazny TCC Hotel SPA &Wellness, jest miejscem, gdzie od pierwszych chwil poczujecie pozytywną energię!

Znakomity dla zapracowanych, którzy chcą oderwać się od codzienności i dla zakochanych, szukających pomysłu na romantyczny weekend.

Idealny dla kochających sport, bo znajdą tu korty tenisowe, siłownię i strefę SPA i dla rodzin z dziećmi chętnych na wycieczki rowerowe i aktywny wypoczynek.

Tennis country club hotel*** to:

11 pokoi superior ****

14 pokoi economy

Restauracja

Kawiarnia

Basen

Saunarium

Jacuzzi

6 kortów na zewnątrz

4 korty wewnętrzne

Fitness

11 pokoi superior ****

oraz 14 pokoi typu economy
jedno- i dwuosobowych

1 apartament

z pokojem dziennym oraz wanną

1 studio

Pokój z aneksem gościnnym

2 pokoje

z tarasami widokowymi

7 pokoi SUPERIOR

vip room

(ekran kinowy, barek, czytelnia, mini-konferencja, WC)

Powrót do strony głównej

Tu jesteśmy