Wynajem kortów

Zapraszamy do skorzystania z jednego z najnowocześniejszych obiektów sportowych na tenisowej mapie Polski – Tennis&Country Club w Giebułtowie, oferujacego szeroką gamę kortów o zróżnicowanej nawierzchni, które o każdej porze roku gwarantują komfortowy i satysfakcjonujący trening.

Czym cechują się dostępne u nas korty tenisowe?

Jak już wspomnieliśmy, dysponujemy standardowymi wariantami kortów tenisowych, które nadają się zarówno do turniejów, jak i treningów. Czym się jednak charakteryzują te poszczególne rodzaje? Przede wszystkim:

  • kort akrylowy czyli Hard Court – jest głównie odpowiednią bazą treningową dla osób, które poznały niektóre techniki gry. Te twarde korty o nawierzchni akrylowej stanowią idealną przestrzeń przeznaczoną do szybkiej bądź średnioszybkiej gry. Właściwości nawierzchni wpływają na szybsze odbicie piłki – przykładowo, jeśli piłka zostanie uderzona z prędkością 100 km/h, to po odbiciu od twardego podłoża jej prędkość wynosi ok. 67 km/h,
  • kort Top Slide – charakteryzuje się nawierzchnią dywanową wypełnioną specjalnym gumowym granulatem i uchodzi na najwygodniejszą przestrzeń do gry. Właściwości nawierzchni wpływają na dobrą przyczepność piłki oraz tłumienie wstrząsów. Dodatkowo harmonijna i nierozpraszająca kolorystyka podłoża wpływa na dobrą widoczności piłki,
  • kort Top Sand – jego dywanowa nawierzchnia wypełniona jest m.in. mieszanką piasku kwarcowego oraz ceramiki. W ten sposób uzyskuje się powierzchnię o właściwościach zbliżonych do kortów ziemnych z naturalną nawierzchnią. Stanowi bardzo dobrą bazę treningową dla początkujących fanów gry w tenisa oraz doświadczonych tenisistów.
Zarezerwuj kort

W skład naszego obiektu sportowo-rekreacyjnego wchodzą korty tenisowe o zróżnicowanej nawierzchni, która jest porównywalna do tej używanej podczas najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem kortu tenisowego w Krakowie zarówno na treningi grupowe, jak i lekcje indywidualne, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy miłą atmosferę i radość z gry niezależnie od warunków pogodowych.

W sezonie letnim mamy do dyspozycji 10 kortów tenisowych:

4 korty w hali

o nowoczesnej nawierzchni dywanowej TOP SLIDE włoskiej firmy Vigano Pavitex, z oświetleniem minimalnym 800 – 900 luxsów

5 kortów

o specyfikacji ziemnej  TOP SAND. Korty w 97% zbliżone do nawierzchni turniejowej kortów Roland Garros. W tym 3 oświetlone.

1 hard court

o nawierzchni identycznej z US OPEN

W sezonie zimowym mamy do dyspozycji 7 kortów tenisowych:

4 korty w hali

o nowoczesnej nawierzchni dywanowej TOP SLIDE włoskiej firmy Vigano Pavitex, z oświetleniem minimalnym 800 – 900 luxsów

2 korty

o specyfikacji ziemnej  TOP SAND. Korty przykryte włoską halą pneumatyczną „AIR DOME”, w 97% zbliżone do nawierzchni turniejowej kortów Roland Garros.

1 hard court

kort przykryty włoską halą pneumatyczną „AIR DOME” o nawierzchni identycznej z US OPEN

Treningi dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Naszą misją jest zaszczepianie w dzieciach, młodzieży i dorosłych pasji do sportu, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz współzawodnictwa. Stworzyliśmy więc zróżnicowaną ofertę szkoleniową po to, aby każdy – niezależnie od predyspozycji czy poziomu umiejętności, znalazł dla siebie idealne zajęcia. Zaprosiliśmy do naszego teamu licencjonowanych trenerów oraz instruktorów mających na swoim koncie szereg sukcesów oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Dzięki połączeniu nowoczesnych metod nauczania z klasycznymi i sprawdzonymi rozwiązaniami każdy ma u nas szansę rozwijać swoją pasję. Dostosowując się do potrzeb klientów, oferujemy treningi prowadzone w grupach lub kursy indywidualne. Opracowaliśmy odpowiedni program treningowy dostosowany do każdej grupy wiekowej, począwszy od dzieci i młodzieży, kończąc na seniorach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia, jak się gra na najlepszych kortach tenisowych w Krakowie. Nigdy nie jest za późno na odkrycie uroków tej wspaniałej dyscypliny sportowej lub na dalsze szlifowanie swoich umiejętności.

Powrót do strony głównej

Rezerwacja kortów

Rezerwacja telefoniczna – 572 338 833
Adres email: recepcja@tenniscountryclub.pl
Rezerwacja online tenis4U

Honorujemy karty Multisport.

Godziny otwarcia: 7:00 – 22:30