Wynajem kortów

Zapraszamy do skorzystania z jednego z najnowocześniejszych obiektów sportowych na tenisowej mapie Polski – Tennis&Country Club w Giebułtowie, oferujacego szeroką gamę kortów o zróżnicowanej nawierzchni, które o każdej porze roku gwarantują komfortowy i satysfakcjonujący trening.

Czym cechują się dostępne u nas korty tenisowe?

Jak już wspomnieliśmy, dysponujemy standardowymi wariantami kortów tenisowych, które nadają się zarówno do turniejów, jak i treningów. Czym się jednak charakteryzują te poszczególne rodzaje? Przede wszystkim:

  • kort akrylowy czyli Hard Court – jest głównie odpowiednią bazą treningową dla osób, które poznały niektóre techniki gry. Te twarde korty o nawierzchni akrylowej stanowią idealną przestrzeń przeznaczoną do szybkiej bądź średnioszybkiej gry. Właściwości nawierzchni wpływają na szybsze odbicie piłki – przykładowo, jeśli piłka zostanie uderzona z prędkością 100 km/h, to po odbiciu od twardego podłoża jej prędkość wynosi ok. 67 km/h,
  • kort Top Slide – charakteryzuje się nawierzchnią dywanową wypełnioną specjalnym gumowym granulatem i uchodzi na najwygodniejszą przestrzeń do gry. Właściwości nawierzchni wpływają na dobrą przyczepność piłki oraz tłumienie wstrząsów. Dodatkowo harmonijna i nierozpraszająca kolorystyka podłoża wpływa na dobrą widoczności piłki,
  • kort Top Sand – jego dywanowa nawierzchnia wypełniona jest m.in. mieszanką piasku kwarcowego oraz ceramiki. W ten sposób uzyskuje się powierzchnię o właściwościach zbliżonych do kortów ziemnych z naturalną nawierzchnią. Stanowi bardzo dobrą bazę treningową dla początkujących fanów gry w tenisa oraz doświadczonych tenisistów.
Zarezerwuj kort

W skład naszego obiektu sportowo-rekreacyjnego wchodzą korty tenisowe o zróżnicowanej nawierzchni, która jest porównywalna do tej używanej podczas najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem kortu tenisowego w Krakowie zarówno na treningi grupowe, jak i lekcje indywidualne, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy miłą atmosferę i radość z gry niezależnie od warunków pogodowych.

W sezonie letnim mamy do dyspozycji 10 kortów tenisowych:

4 korty w hali

o nowoczesnej nawierzchni dywanowej TOP SLIDE włoskiej firmy Vigano Pavitex, z oświetleniem minimalnym 800 – 900 luxsów

5 kortów

o specyfikacji ziemnej  TOP SAND. Korty w 97% zbliżone do nawierzchni turniejowej kortów Roland Garros. W tym 3 oświetlone.

1 hard court

o nawierzchni identycznej z US OPEN

W sezonie zimowym mamy do dyspozycji 7 kortów tenisowych:

4 korty w hali

o nowoczesnej nawierzchni dywanowej TOP SLIDE włoskiej firmy Vigano Pavitex, z oświetleniem minimalnym 800 – 900 luxsów

2 korty

o specyfikacji ziemnej  TOP SAND. Korty przykryte włoską halą pneumatyczną „AIR DOME”, w 97% zbliżone do nawierzchni turniejowej kortów Roland Garros.

1 hard court

kort przykryty włoską halą pneumatyczną „AIR DOME” o nawierzchni identycznej z US OPEN

Treningi dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Naszą misją jest zaszczepianie w dzieciach, młodzieży i dorosłych pasji do sportu, aktywnego spędzania czasu wolnego oraz współzawodnictwa. Stworzyliśmy więc zróżnicowaną ofertę szkoleniową po to, aby każdy – niezależnie od predyspozycji czy poziomu umiejętności, znalazł dla siebie idealne zajęcia. Zaprosiliśmy do naszego teamu licencjonowanych trenerów oraz instruktorów mających na swoim koncie szereg sukcesów oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Dzięki połączeniu nowoczesnych metod nauczania z klasycznymi i sprawdzonymi rozwiązaniami każdy ma u nas szansę rozwijać swoją pasję. Dostosowując się do potrzeb klientów, oferujemy treningi prowadzone w grupach lub kursy indywidualne. Opracowaliśmy odpowiedni program treningowy dostosowany do każdej grupy wiekowej, począwszy od dzieci i młodzieży, kończąc na seniorach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia, jak się gra na najlepszych kortach tenisowych w Krakowie. Nigdy nie jest za późno na odkrycie uroków tej wspaniałej dyscypliny sportowej lub na dalsze szlifowanie swoich umiejętności.

Poznaj naszą kadrę trenerską
Sprawdź aktualną ofertę zajęć
Powrót do strony głównej

Rezerwacja kortów

Rezerwacja telefoniczna – 572 338 833
Adres email: recepcja@tenniscountryclub.pl
Rezerwacja online Twój Tenis

Honorujemy karty Multisport.

Godziny otwarcia: 7:00 – 22:30