Korty tenisowe hard court

Nasze centrum tenisowe to idealna baza treningowa dla osób w różnej grupie wiekowej i o zróżnicowanym stopniu umiejętności. Nowoczesne korty, którymi dysponujemy, stwarzają bardzo dobre warunki do doskonalenia swojej gry i są wykonane w taki sposób, aby na ich nawierzchni, każdy mógł się poczuć jak zawodowy tenisista.

Jeśli szukają Państwo kortów tenisowych Hard Court w Krakowie, zapraszamy do naszego obiektu sportowo-rekreacyjnego, w którym gwarantujemy dużo pozytywnej energii oraz radości z gry.

Korty tenisowe Hard Court nazywane często akrylowymi cechują się przede wszystkim twardą powierzchnią i powiedzmy sobie szczerze, z tego względu mają swoich zwolenników oraz przeciwników. Jedno jest pewne, korty akrylowe wpływają na bardzo dobrą przyczepność piłki do podłoża oraz nadają jej lepszą dynamikę. Jest więc to dobre rozwiązanie dla fanów szybkiej gry. Warto mieć też na uwadze, że piłka na korcie akrylowym odbija się znacznie wyżej w porównaniu do nawierzchni kortów Top Slide i nieco niżej niż na podłożu typu ceglastego.

Poczuj się jak profesjonalista niezależnie od pory roku

Udostępniany przez nas kort tenisowy typu Hard Court charakteryzuje się nawierzchnią porównywalną do tej, która jest używana podczas US OPEN. Każdy ma możliwość poczuć przez moment atmosferę tego prestiżowego turnieju. Jednak to nie wszystko. Podczas zimy analogia do mistrzostw jest również odczuwalna. Wówczas kort przykryty jest zadaszeniem mającym formę włoskiej hali pneumatycznej – AIR DOME, która jest także wykorzystywana podczas turniejów.

Niezależnie od warunków pogodowych gwarantujemy zawsze bardzo dobre warunki do gry. Zapraszamy.