Korty tenisowe Top Slide

Na naszą zróżnicowaną ofertę składają się również korty tenisowe Top Slide. Dysponujemy czterema obiektami tego typu, które są dostępne również zimą. Używamy nowoczesnej nawierzchni prestiżowego włoskiego producenta Vigano Pavitex. System podłoża wpływa na wysoki komfort gry, powodując odpowiedni poślizg, przyczepność oraz synchronizację z ruchem stopy, zwłaszcza podczas jej obrotu. Wszystko dzięki gumowemu wypełnieniu, które wpływa na płynność ruchów i dynamikę piłki, która odbija się szybciej i niżej. Warto także wspomnieć o skutecznym tłumieniu wstrząsów, co pozytywnie wpływa na kondycję stawów i pleców.

Korty tenisowe w hali podobnie jak korty tenisowe o specyfikacji ziemnej TOP SAND to odpowiednie obiekty do treningów niezależnie od doświadczenia oraz grupy wiekowej graczy. Nie bez znaczenia są tu również walory estetyczne – odpowiednio zharmonizowana kolorystyka nawierzchni wpływa na bardzo dobre widzenie piłki, co także wpływa na jakość gry.

Korty idealne na turniej w gronie przyjaciół lub zajęcia indywidualne

Interesują Państwa kryte korty tenisowe w Krakowie na potrzeby treningów lub amatorskich zawodów w gronie znajomych? A może chodzi o zajęcia indywidualne, szlifowanie swoich umiejętności i poznanie nowych technik gry? Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

Korty tenisowe o nawierzchni dywanowej Top Slide to doskonałe obiekty treningowe zarówno dla profesjonalnych tenisistów, jak i osób grających czystko hobbystycznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doradzimy, jaki typ kortu wybrać. Zapraszamy.