Korty tenisowe Top Sand

Na naszą ofertę składają się również korty tenisowe Top Sand. Korty są podświetlane, a w okresie zimowym przykryte zadaszeniem w formie włoskiej hali pneumatycznej „AIR DOME”. Dysponujemy pięcioma obiektami tego typu, których nawierzchnia w 97% przypomina tę, która jest używana podczas turniejów odbywających się na Stade Roland Garros. Profesjonalne wyposażenie to nie tylko odpowiednie warunki do gry, ale również atmosfera wpływająca na samopoczucie gracza, dlatego dopełniliśmy wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas komfortowo.

Korty tenisowe Top Sand cechują się nawierzchnią, która jest wypełniona piaskiem kwarcowym i ceramiką. Taka mieszanka powoduje, że podłoże nabiera właściwości podobnych do tych, którymi cechują się naturalne nawierzchnie kortów ziemnych, zachowując przy okazji na długo swój kolor. W porównaniu do kortów typu Hard Court jest to bardziej odpowiednia baza treningowa zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.

Zalety kortów tenisowych Top Sand

Oprócz walorów estetycznych oraz długiej żywotności, korty tego typu są przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Nawierzchnia dzięki swoim właściwościom nadaje odpowiedni poślizg, co wpływa także na komfort gry przy zróżnicowanych warunkach pogodowych. Wszystko dlatego, że szybko wchłania wilgoć, a piasek kwarcowy nie jest wywiewany na zewnątrz podczas silniejszych wiatrów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich miłośników tenisa ziemnego, niezależnie od wieku, doświadczenia i stopnia umiejętności.