Nauka tenisa w Krakowie

W odpowiedzi na potrzeby entuzjastów uwielbiających spędzanie czasu na korcie, poszerzyliśmy swoją działalność nie tylko o wynajem odpowiednich obiektów treningowych, ale również o kursy tenisa. Oferujemy naukę tenisa w Krakowie dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu umiejętności, doświadczenia, kondycji i wieku. Dzięki wykwalifikowanej grupie instruktorów oraz miłośników tego sportu u nas każdy ma szansę doskonalić swoje umiejętności. W przypadku, gdy dopiero zaczynają Państwo swoją przygodę z tenisem z nami macie okazję poznać podstawowe techniki gry oraz dowiedzieć się jak grać prawidłowo bez forsowania organizmu.

Prowadzona przez nas szkoła tenisa w Krakowie to zespół doświadczonych instruktorów i trenerów, których kompetencje udokumentowane są odpowiednimi certyfikatami. Zarówno programy indywidualne, jak i grupowe są oparte na wytycznych m.in. Polskiego Związku Tenisowego.

Naszym uczestnikom kursu oddajemy do dyspozycji korty tenisowe o zróżnicowanej nawierzchni, począwszy od kortów tenisowych Top Slide, po Hard Court i Top Sand. Jesteśmy przekonani, że stanowią one odpowiednie zaplecze treningowe, które w połączeniu z profesjonalizmem i doświadczeniem trenera tenisa pogłębi jeszcze bardziej pasję związaną z uprawianiem tej wyjątkowej dyscypliny sportowej.

Dlaczego warto zdecydować się na lekcje tenisa?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na lekcje tenisa. Przede wszystkim jest to świetna alternatywa dla spędzania czasu przed telewizorem lub komputerem. Jest to dyscyplina sportowa, która zwłaszcza u dzieci może zaszczepić miłość do spędzania czasu w aktywny sposób. Ponadto nauka tenisa wpływa na:

  • redukcję stresu – ruch jak wiadomo, pomaga rozładować napięcie oraz zapomnieć o bieżących problemach,
  • zdrowie oraz kondycję – uprawianie sportu wiąże się m.in. ze spalaniem kalorii, obniżeniem poziomu cukru, lepszą wydajnością płuc oraz lepszym krążeniem krwi,
  • rzeźbę sylwetki – w trakcie gry angażowane są wszystkie partie mięśni, co wpływa na kształtowanie sportowej sylwetki, począwszy od ramion i brzucha, po uda i pośladki,
  • zwiększenie odporności – tego typu sport hartuje organizm ze względu na różne warunki pogodowe występujące podczas gry.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych powodów, aby wybrać naukę gry w tenisa. Kraków lub okolice to miejsce, które ze względów logistycznych szczególnie Państwu odpowiada?

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszą zróżnicowana ofertą.