Treningi tenisa dla dorosłych

Na naukę nigdy nie jest za późno, zwłaszcza jeśli chodzi o tak wspaniałą dyscyplinę sportową, jaką jest tenis ziemny. Nasi instruktorzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem niezależnie od grupy wiekowej kursantów. Tak jak w przypadku naszych kursów tenisa dla młodzieży również oferowane przez nas treningi tenisa dla dorosłych w Krakowie są prowadzone przez zespół doświadczonych instruktorów, którzy do każdego uczestnika podchodzą indywidualnie.

U nas odnajdą się zarówno osoby, które do tej pory nie miały większej styczności z tenisem, jak i starzy wyjadacze, chcący jednak systematycznie doskonalić swoje umiejętności. Podstawowe kryteria, które uwzględniamy to przede wszystkim doświadczenie wpływające na poziom gry. Z tego też względu tworzymy grupy początkujące, średniozaawansowane oraz zaawansowane. Niezależnie od umiejętności technicznych każdy ma dostęp do nowoczesnych kortów tenisowych oraz wysokiej jakości ekwipunku.

Warto zacząć już dziś!

Treningi tenisa to doskonały sposób na rozładowanie stresu oraz poprawę nastroju w tych niepewnych i trudnych czasach. Codziennie wykonywane czynności często wymuszają na nas pozycję siedzącą, co wpływa negatywnie zarówno na mięśnie, jak i kości. Ponadto taki tryb życia może także skutkować pojawieniem się różnych poważnych schorzeń, w tym m.in. cukrzycy, chorób krążenia czy otyłości.

Gra w tenisa to idealna profilaktyka, która dodatkowo znakomicie rzeźbi sylwetkę, hartuje ducha oraz udoskonala koordynację ruchową. Aby jednak grać prawidłowo, na początku najlepiej jest poznać rady profesjonalistów, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.