Lekcje tenisa dla młodzieży

Ważną częścią naszej działalności są lekcje tenisa dla młodzieży. Kraków, w którym mieści się nasz kompleks sportowo-rekreacyjny bez wątpienia jest miastem, w którym nie brakuje młodych entuzjastów tenisa ziemnego, dlatego serdecznie zapraszamy do nas. Tu każdy ma szansę rozwinąć skrzydła i w miłej atmosferze doskonalić swój kunszt gry pod okiem doświadczonych instruktorów.

Lekcje tenisa to starannie ułożony program, w tym również indywidualny, który składa się z nowoczesnych technik nauczania, a także sprawdzonych rozwiązań metodologicznych. Do dyspozycji młodych graczy oddajemy m.in. korty tenisowe w hali i o specyfikacji Top Sand i Hard Court. Nowoczesne obiekty są przystosowane do gry niezależnie od aktualnej pory roku i warunków atmosferycznych.

Nasz wykwalifikowany zespół trenerski bazując na doświadczeniu i wiedzy, dobierze odpowiedni program treningowy adekwatny do umiejętności każdego uczestnika kursu oraz podzieli się praktycznymi wskazówkami, pomocnymi w efektywnym szlifowaniu stylu gry.

Tenis na każdy nastrój

O tym, że ruch działa prozdrowotnie i może pozytywnie wpływać zarówno na kondycję fizyczną, jak i psychiczną wiadomo nie od dziś. Uprawianie tego sportu to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Specyfika dyscypliny stwarza dobre warunki do doskonalenia koordynacji ruchowej, w tym siły, zręczności i refleksu. Ponadto uczy zdrowej rywalizacji i samoorganizacji, a także wpływa na układ odpornościowy, dzięki lekcjom odbywającym się przy zróżnicowanych czynnikach pogodowych. Wszystko to w przyjaznej atmosferze i wśród prawdziwych pasjonatów tenisa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą. Chętnie również odpowiemy na wszystkie pytania.