Zajęcia grupowe tenisa

Na naszą ofertę składają się również treningi odbywające się w grupach rekreacyjnych. Prowadzone przez nas zajęcia grupowe tenisa w Krakowie w ośrodku wyposażonym w nowoczesny sprzęt oraz korty o zróżnicowanej nawierzchni, to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego. Treningi odbywają się w maksymalnie kilkuosobowych grupach. Dzięki temu szczególnie uczestnicy o niewielkim doświadczeniu mają możliwość szybkiej i efektywnej nauki, a w konsekwencji przystąpienia do gry na punkty.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczestnik kursu jest inny. Niektórzy potrzebują indywidualnych treningów tenisa, inni z kolei bardziej się odnajdą na zajęciach grupowych. Wiele też zależy od poziomu gry. Niezależnie jednak na jaką opcję się Państwo zdecydują, wierzymy, że będzie to dobry wybór, a zajęcia przez nas prowadzone okażą się owocne.

Co daje trening tenisa w grupie?

Nie jest tajemnicą, że gra w tenisa wpływa na zdrowie, kondycję, sportową sylwetkę oraz dobre samopoczucie, niezależnie jaki tryb nauczania wybierzemy. Jakie jednak korzyści daje trening odbywający się w grupie?

Grupowe lekcje tenisa wpływają przede wszystkim na budowę i pielęgnowanie sportowych relacji na korcie. Chodzi tu o rywalizację w uczciwej i zdrowej formie oraz umiejętność akceptacji przegranej, która również bywa nieunikniona. Dzięki organizowanym sparingom i graniu na punkty uczestnicy treningów doskonalą swoją technikę, a także uczą się wytrwałości. Warto wspomnieć, że treningi odbywają się w miłej atmosferze, w końcu czas dzielony z innymi pasjonatami sportu musi być przyjemny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.