Zajęcia indywidualne tenisa

Oferowane przez nas indywidualne zajęcia tenisa to treningi opracowane na podstawie programu dostosowanego do odrębnych i konkretnych potrzeb uczestników. Instruktor uwzględnia m.in. stopień umiejętności gry, a następnie dobiera odpowiednie techniki metodologiczne zarówno na początkujących graczy, jak i osób mających już pewne doświadczenie i chcących systematycznie szlifować swoje umiejętności. W ramach zajęć ćwiczenia mogą odbywać się na kortach o zróżnicowanej nawierzchni, począwszy od kortu o specyfikacji ziemnej Top Sand, po Hard Court i Top Slide.

Na prywatne lekcje tenisa w Krakowie, gdzie mieści się nasz ośrodek sportowo-rekreacyjny, składają się zajęcia obejmujące nauczanie od postaw, podczas których uczestnik dowie się, jak należy rozgrzewać się profesjonalne i grać tak, aby nie forsować swojego organizmu. To również treningi zaawansowane lub średniozaawansowane, dla tych którzy chcą podnieść poziom swojej gry.

Kiedy warto zdecydować się na prywatne lekcje tenisa?

Indywidualny trening tenisa to dobre rozwiązanie w przypadku długiej przerwy od gry. Trener poświęca wówczas uwagę tylko jednemu uczestnikowi kursu, co może wpłynąć na szybsze przypomnienie i utrwalenie zapomnianych zasad. To również właściwa opcja w przypadku osób, które:

  • nie potrafią zintegrować się z grupą,
  • potrzebują kompleksowego i indywidualnego podejścia instruktora,
  • preferują grę w swoim własnym rytmie bez tempa narzucanego przez grupę,
  • mają różne godziny pracy. Indywidualnie zorganizowany harmonogram treningów z pewnością pomoże pogodzić lekcje tenisa z innymi codziennymi zajęciami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, nowoczesne zaplecze treningowe oraz wykwalifikowaną grupę trenerów i instruktorów.