Obozy tenisowe

Nasza oferta obejmuje także obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży. Pod okiem ekipy doświadczonych instruktorów młodzi miłośnicy tenisa mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poznania nowych technik gry. To także świetna okazja do przygotowania się do ważnych turniejów na kortach Top Slide, Top Sand, czy kortach akrylowych – Hard Court pod opieką doświadczonych trenerów i instruktorów.

Kolonie z tenisem w Krakowie to świetna opcja na ferie lub wakacje, podczas których każdy spędzi czas aktywnie i kreatywnie. Oprócz treningów tenisa ziemnego oferujemy również wiele innych atrakcji oraz bogaty program zajęć dodatkowych nie tylko w formie sportowej. Gwarantujemy także wygodną bazę noclegową w przestronnych pokojach. Ponadto zadbaliśmy o zdrowe, lekkie i jednocześnie pełnowartościowe posiłki, które dodadzą niezbędnej energii do treningów i zabawy.

Dlaczego kolonie u nas to dobry wybór?

Stwarzamy doskonałe warunki do rozwoju pasji, jaką jest gra w tenisa ziemnego. Na nowoczesnych kortach zajęcia odbywają się w grupach dobranych pod względem wieku oraz stopnia umiejętności, tak aby każdy miał równe szanse.

Kwalifikacje instruktorów potwierdzone są niezbędnymi certyfikatami, a ich indywidualne podejście do każdego zawodnika oraz nowoczesne metody nauczania z pewnością wpłyną na poprawę kondycji i usprawnienie stylu gry.

Ponadto naszą ofertę poszerzyliśmy także o rodzinne obozy tenisowe, dzięki którym możliwe jest dzielenie pasji również w gronie najbliższych.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie zadane przez Państwa pytania.